ماشین ظرفشویی بوش مدل BOSCH SMS46NI01B

BOSCH DISHWASHER SERIE 4 SMS46NI01B

از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
  • ظرفیت / نوع: 13 نفره / مبله
  • سری: 4
  • کلاس بهره وری انرژی: ++A
فروشنده فروشنده: باری بام
آماده ارسال ناموجود
رنگ: استیل
رنگ را انتخاب کنید.
انتخاب گارانتی:
گارانتی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
41,361,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

بررسی اجمالی و تخصصی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B، از ظرفشویی های سری 4 برند بوش است. ظرفیت و گنجایش این ماشین 13 نفره میباشد که از سه سبد محکم با قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار است. این گنجایش میتواند برای خانواده های متوسط تا پرجمعیت کافی باشد. این محصول با موتور Eco silence Drive و وجود عایق کم صدا جزو ظرفشویی های کم مصرف محسوب میشود. بنابراین برچسپ انرژی ++A را به خود اختصاص میدهد. سطح نویز 44 دسیبل دستگاه سبب کاهش قابل توجهی انتشار صدای دستگاه میشود بصورتیکه صدای در حین کار آن آزار دهنده نیست.

ظرفشویی بوش 46NI01B، از لحاظ مصرف آب نیز در یک چرخه شستشو تنها 9.5 لیتر آب را مصرف میکند پس علاوه بر اینکه کم صدا و کم مصرف است از لحاظ مصرف آب نیز مصرف ناچیزی دارد. از برنامه های شستشوی دستگاه میتوان به 6 برنامه اشاره نمود که از طریق برنامه خودکار، شستشو با نصف ظرفیت ، اقتصادی، خودکار، پیش شستشو و سیستم محافظت از ظروف شیشه میتوان در نهایت تمیزی ظروفی درخشان بدون وجود لک و چربی را تحویل گیرید.

این ماشین سری 4 بوش، علاوه بر وجود برنامه های اصلی برنامه های دیگری دارد که در ادامه به معرفی جزئیات آن خواهیم پرداخت. این دستگاه کارآمد مجهز به سنسورهای هوشمند جهت انتشار متعادل آب و سنسور تشخیص حجم و آلودگی ظروف و تنظیم میزان آب مصرفی متناسب است. که با برخورداری از این سنسورها، دستگاه بهترین کارکرد و عملکرد را از نشان میدهد.

مشخصات ظاهری ظرفشویی SMS46NI01B

ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل SMS46NI01B، دارای ظاهری زیبا با طراحی نوین میباشد. که از وزن 54 کیلوگرمی برخوردار است این ظرفشویی مبله با رنگ سیلور با هر دکوراسیونی زیبا بنظر میرسد با ابعاد استاندارد یعنی ارتفاع 845، پهنا و عمق 600 میلیمتری، در فضای آشپزخانه به دو صورت روکار و توکار نصب میشود. این محصول همانطور که در بالا نیز اشاره شد ظرفیتی 13 نفره دارد که قطعا پاسخگوی انتظارات خانواده های پرجمعیت خواهد بود. روی درب ظرفشویی، نمایشگر دیجیتال و دکمه های مربوط به تنظیمات و اعمال برنامه ها قابل رویت است.

نمایشگر ماشین ظرفشویی بوش، در وسط قرار دارد که کاربر را از دمای آب، زمان باقیمانده‌ی شستشو و سایر اطلاعات آگاه میسازد تا کاربر از وضعیت دستگاه مطلع گردد. در طرفین نمایشگر 6 دکمه به چشم میخورد که از طریق این دکمه ها برنامه ی شستشوی ظروف را با توجه به میزان آلودگی، جنس و حجم ظروف انتخاب نمایید که در ادامه جهت راهنمایی و استفاده بهتر از دستگاه، کارایی این دکمه ها را شرح خواهیم داد.

خارج از کادر مشکی رنگ دکمه ی start در سمت راست و دکمه خاموش / روشن در سمت چپ قرار دارد. داخل مخزن دستگاه سه سبد با جنس مرغوب تعبیه شده است. این سبدها راحت و بدون دردسر به کمک اهرم راحت قابل جابجایی است. در صورت لزوم میتوان ارتفاع آن را تا 5 سانتیمتر تغییر داد و متناسب با ارتفاع ظروف بتوان ارتفاع سبدها را براحتی دستکاری کرد. سبد اول جهت جاگیری قاشق چنگال است سبد دوم برای ظروف حساس شیشه‌ای و از طبقه سوم برای ظروف بزرگ نظیر قابلمه و ماهیتابه استفاده نمایید.

کمپرسور EcoSilence Drive در ماشین ظرفشویی مدل SMS46NI01B

ظرفشویی سه طبقه بوش مدل SMS46NI01B، از موتور قدرتمند و کارآمد اکو سایلنس درایو EcoSilence Drive برخوردار است. این موتور از نامش پیداست کاملا بیصداست و بسیار آرام و بیصدا شروع بکار میکند. عمر و طول دستگاه و کارایی آن تا حد بسیار بالایی به موتور بستگی دارد. موتور قدرتمند مذکور بدون برس Brushless DC طراحی شده است.

در نتیجه سبب عدم اصطکاک و کاهش چشمگیر سر و صدا میشود بصورتیکه با این موتور کم مصرف برچسپ انرژی ++A برخوردار است. علاوه بر این ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B، در ساخت بدنه از عایق کم صدا بهره برده تا میزان صدا کاهش یابد. با قابلیت super silence تنها 44 دسیبل صدا تولید میکند. پس در هر ساعت از شبانه روز در ساکتریت دقایق نیز با این ماشین ظرفشویی بیصدا کار کنید.

مدیریت آب با سنسور Acticve Water در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B، مصرف آب پایینی دارد. بصورتیکه در هر سیکل شستشو میزان 9.5 لیتر آب مصرف میکند. این میزان مصرف آب در ماشین ظرفشویی قابل تحسین است چرا که شستشو با دست به میزان آب بیشتری نیاز دارد علاوه بر این کاری زمانبر و ناخوشایند است. این میزان مصرف آب را مدیون وجود سنسورهایی هستیم که کمپانی بوش در نهایت خلاقیت ماشین ظرفشویی خود را با این سنسورها یعنیLoad sensor، Acticve Water، Aqua sensor، مجهز میکند.

میزان مصرف آب بسته به میزان چربی و حجم ظروف است چنانچه آب داخلی محفظه به یک اندازه پخش نشود و قسمتی از ظروف اب بیشتری دریافت کند و قسمت دیگر آب کمی به آن برسد نه تنها ظروف تمیز نمیشوند بلکه مجبور به شستن مجدد ظرفها هستیم برای خودداری از این مشکل کمپانی بوش از سنسور Acticve Water استفاده میکند تا آب به یک میزان در سراسر محفظه و بر روی ظروف توزیع شود و تمام ظروف به یک مقدار یکسان آب دریافت کند.

سنسور دوم سنسور Aqua sensor میباشد. این حسگر آب مقدار الودگی و چربی ظروف را تشخیص میدهد و بسته به این میزان آلودگی، مصرف آب را برای شستشوی بهینه هماهنگ میکند. در نتیجه با این حسگر در اتلاف مصرف آب و انرژی جلوگیری میشود. این سیستم در واقع در هنگام آبکشی نیز میزان کثیفی آب را میسنجد چنانچه آب دارای مقدار کمی از آلودگی و چربی باشد برای شستشوی در دور اصلی باز قابل استفاده میباشد. سنسور سوم سنسورLoad sensor است که ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46NI01B، با این سنسور حجم ظروف را تشخیص میدهد و بر اساس حجم ظروف یعنی کم و زیادی ظرفها، مقدار آب مصرفی را تنظیم میکند.

قابلیت Aqua Stop در ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B، دارای قابلیت سیستم نشت آب Aqua Stop، میباشد. یکی از اشکالات رایج در ماشین ظرفشویی نشتی آب است که آب شلنگ و لوله های انتقال آب دچار چکه میشوند که نفوذ آب به محیط بیرونی با دردسرهایی همراه است برای جلوگیری از بروز این مشکل یعنی نشت آب و موارد ایمنی، سیستم آکوا استاپ که از یک شیلنگ دو قطبی و یک شیر مکانیکی تشکیل میشود در این ظرفشویی وجود دارد. آکوا استاپ در صورت نشتی آب دستگاه را سریعا خاموش و آب را قطع میکند تا از ورود آب به داخل آشپزخانه و محیط جلوگیری کند.

 استفاده بهینه از مواد شوینده و آب با قابلیت Dosage Assist

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B، از فناوری Dosage Assist برخوردار است. ماشینهای ظرفشویی با توزیع مناسب مواد شویندههمچنین  گردش مناسب و متقارن آبظروف را بخوبی تمیز و درخشان میکنند. اما در برخی ظرفشویی ها جایگاه قرص های شوینده جهت شستشوی بهتر ظروف، بصورتیست که آب به جایگاه مخصوص قرص شوینده وارد نمیشود. درنتیجه قرص های با اب بخوبی حل نمیشوند. در اثر حل نشدن آب با قرص های شوینده ظروف کامل تمیز نمیشود و قرص ها نیز بصورت کامل مصرف نمیگردد.

اما ظرفشویی بوش 46NI01B، با طراحی هوشمندانه محفظه ی مخصوصی دارد که بایستی قرص شوینده را در این محفظه قرار داد. با شروع بکار دستگاه آب به آرامی و بصورت مداوم وارد این محفظه میشود. در نهایت آب و قرص شوینده، در فرایند شستشو با هم کامل مخلوط میشوند که ظروف را در نهایت تمیزی بدون ایجاد لک و الودگی تحویل میدهد و قرص کامل بصورت بهینه مصرف میشود. همچنین این محصول با وجود Detergent automation میزان مواد شوینده داخل آب را بصورت خودکار و هوشمندانه تشخیص میدهد و جهت شستشوی بهتر ظروف، میزان مواد شوینده را تنظیم میکند.

‌برنامه های شستشوی در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B

ظرفشویی SMS46NI01B، مجهز به 6 برنامه شستشو و با چند تابع اضافی میباشد. هر کدام از این دکمه و برنامه برای عملکردی مناسب است که در ادامه آنرا مفصل شرح خواهیم داد.

برنامه heat Exchanger

ظرفشویی سری 4 بوش مدل 46NI01B، از برنامه ی مبدل حرارتی پشتیبانی میکند. در هنگام شستشو با دست نیز جهت تمیزی بیشتر و رفع هر نوع آلودگی بایستی دمای اب را بالا ببریم. در این محصول وجود این برنامه ما را به این منطور میرساند و با بالا بردن دمای آب به مقدار کافی تمام باکتری و الودگی روی ظروف از بین میرود و آب مورد نیاز را گرم میکند  البته این آب بتدریج گرم میشود تا ظروف حساس و شکننده آسیب نبیند.

شستشو با تاخیر Dealy star

یکی دیگر از برنامه های کاربردی این محصول قابلیت شستشو با تاخیر است. با اعمال این برنامه ظرفشویی در ساعت معین و طبق برنامه اعمال شده شروع به کار میکند . بنابراین کاربر میتواند ظروف را در طرفشویی قرار دهد و برنامه ی شستشو را اعمال کند و دستگاه را تنظیم کند تا در ساعت مشخص مثلا ساعتی که اوج مصرف برق نباشد دستگاه شستشو را آغاز کند.در این محصول  قابلیت تاخیر تا 24 ساعت امکانپذیر است.

قابلیت Hygiene Plus

ظرفشویی سه طبقه بوش مدل SMS46NI01B، نیز از برنامه شستشوی بهداشتی برخوردار است. ظروف افراد سالخورده و نوزادان حتی افرادیکه آلرژی و بیماری خاصی دارند بایستی ضدعفونی شوند و عاری از هر گونه میکروب و باکتری باشد. در بین دکمه های این ظرفشویی گزینه‌ی Hygiene Plusبه چشم میخورد. با اعمال این دکمه ظروف داخل ظرفشویی با دمای بالا 75 درجه سانتیگراد شسته میشوند.  ظرفها تا 10 دقیقه در این دما باقی میماند تا تمام ظروف با دمای بالای آب، از بین برود و ظرفها کاملا تمیز و درخشان گردد.

قابلیت شستشو با نصف ظرفیت Half Load

یکی دیگر از قابلیتهای خوب این ماشین ظرفشویی مذکور، وجود برنامه نصف شستشو است. همانطور که ذکر شد این دستگاه ظرفیتی 13 نفره دارد در صورتیکه تعداد ظرفها کم باشد و یا جزو خانواده های کم جمعیت هستید وجود این قابلیت بسیار عالی است.

دیگر نیاز نیست تا منتظر بمانید تعداد ظروف به حد نصاب برسد تا دستگاه را روشن نمایید. برای اعمال این برنامه ظروف را در سبد پایین یعنی طبقه ی اخر قرار دهید تا دستگاه با تمرکز روی توزیع آب و قرص شوینده در سبد پایین شروع بکار کند. با این کار در مصرف آب نیز صرفه جویی میگردد.

سایر قابلیتها و برنامه های کاربردی در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B


برنامه Extra Rinse

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B، از گزینه و قابلیت آب کشی اضافه برخوردار است. چنانچه مواد شوینده روی ظروف بخوبی تمیز نشود و در صورت استفاده مجدد از این ظروف و ورود این مواد به داخل بدن انسان، سبب ایجاد بیماری و ناراحتی هایی میگردد. پس آبکشی ظروف همانند شستشو از اهمیت بالایی برخوردار است با اعمال این برنامه یعنی آب کشی اضافه، ظرفها عالی آبکشی میشوند و هیچ گونه مواد شوینده و یا لک روی ظروف باقی نمیماند. وجود این آیتم برای افرادیکه به آبکشی ظروف حساسند عالیست.

برنامه های پیش شستشو یا Rinse pre

یکی دیگر از 6 برنامه اصلی این محصول میباشد. گاهی اوقات مواد غذایی و چربی به ظروف میچسپد در نتیجه تمیزی آن تا حدی سخت است. برای شستشوی بهتر این دسته ظروف خصوصا قابلمه یا ماهیتابه که چربی بالایی دارند بایستی حتما مدتی در آب خیس بخورد. یعنی اول آبکشی شوند تا برای شستشو آماده باشند. این محصول با برنامه پیش شستشو ظروف را بمدت یک ربع آبکشی میکند سپس وارد مرحله شستشوی اصلی میشود. این ایتم برای شستشوی میوه و سبزیجات مناسب است.

شستشوی intensive

شستشوی سنگین برای ظروفی کاربرد دارد که بسیار چرب هستند مانند قابلمه و ماهیتابه که برای تمیزی بهتر دستگاه انها را با دمای 70 درجه سانتیگراد میشوید با برنامه Intensive 70 از شر چربی و روغن های زیاد ظروف خلاص شوید. البته از آین آیتم برای ظروف خیلی حساس مانند پیرکس استفاده نکنید.

قابلیت برخوردار از Glass40

ظروف حساس نظیر چینی بلوریات پیرکس لیوان و پارچه های شیشه ای بایستی در دمای مناسب و با لطافت بیشتری تمیز گردند. زیرا جنس این ظروف به گونه‌ای شکننده و حساس است.این ماشین ظرفشویی سری 4 بوش SMS46NI01B، با برنامه شستشوی ظروف حساس مانع از آسیب، لب پریدگی و شکستگی این دسته ظروف میشود. دمای مناسب برای تمیزی این ظروف 40 درجه سانتیگراد است که دستگاه اتوماتیک آنرا اعمال میکند.

شستشوی اتوماتیک Auto 45_ 65

این آپشن برای افرادی که در تصمیم گیری جهت اعمال برنامه ی شستشو وسواس دارند مناسب است. شستشوی Auto 45_ 65 به شما کمک میکند تا بسته به جنس، حجم و میزان چربی ظروف، دستگاه بصورت اتوماتیک برنامه ی مدنظر برای شستشوی را اعمال کند.

برنامه ی شستشوی یک ساعته 1H 65 و ECO

قابلیت شستشو یک ساعته نیز به کاربر کمک میکند تا در مدت یک ساعت تمام ظروف کاملا تمیز شوند. در این برنامه دمای آب به 65 درجه سانتیگراد میرسد که برای شستشوی ظروف روزانه مناسب است. ظرفشویی بوش SMS46NI01B، شستشوی Eco نیز به شستشو اقتصادی مجهز است. شستشوی Eco 50 برای افراد حساس به مصرف آب و انرژی بسیار مناسب است. این برنامه براساس اولویت خود یعنی مصرف مناسب آب و انرژی ظروف را با دمای 50 درجه سانتیگراد و بمدت 140دقیقه میشورد.

نتیجه گیری

خرید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B از پیشنهادات فروشگاه باری بام به شما عزیزان است. محصولات بوش با ساختی و کیفیتی عالی اعتبار خاص و جهانی دارند این برند مشهور در تولید لوازمی همچون لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، اتو بخار، جاروبرقی، آبمیوه گیری، چای ساز، چرخ گوشت، همزن کاسه دار و غیره توانسته در زمره ی بهترین‌های لوازم خانگی قرار گیرد.

چنانچه برای خرید ظرفشویی سردرگم هستید خرید ظرفشویی فوق میتواند گزینه ای هوشمندانه باشد چرا که با این دستگاه کیفیت شستشوی بالا ظروف را تجربه خواهید نمود و با سنسورهای ایمنی همچنین برنامه های کاربردی ، مدیریت میزان آب و انرژی میتواند پاسخگوی انتظاراتتان باشد. در صورت هر گونه سوال و ابهام یا مشاوره رایگان میتوانید با همکاران مجرب ما در ارتباط باشید.

مشخصات کلی
ظرفیت / نوع
13 نفره / مبله
سری
4
کلاس بهره وری انرژی
++A
کشور سازنده
ترکیه
تعداد طبقات ظرفشویی
3
میزان صدا
44 دسیبل
تعداد برنامه های شستشو
6 برنامه
نوع برنامه‌های شستشو
- برنامه Extra Rinse
- شستشوی intensive
- قابلیت برخوردار از Glass40
- برنامه پیش شستشو یا Rinse pre
- شستشوی اتوماتیک Auto 45_ 65
- برنامه ی شستشوی یک ساعته 1H 65 و ECO
باز شدن اتوماتیک درب بعد از پایان شستشو
سیستم شروع با تاخیر در شستشو (1 الی 24 ساعت)
متوسط میزان مصرف آب در هر بار شستشو
9.5 لیتر
سیستم عیب یابی هوشمند
صفحه نمایش لمسی
نوع موتور
اینورتر
قفل کودک
جنس داخل کابین
استیل ضدزنگ
چراغ داخل کابین
سیستم پخش آب سقفی
تنظیم ارتفاع طبقه فوقانی ( آسانسور)
اقلام همراه
دو قرص ظرفشویی ، دفترچه راهنما ، برچسب انرژي
سایر مشخصات
0 نشانگر زمان باقی مانده
0 نشانگر میزان نمک و جلادهنده
0 داشتن دو نگهدارنده تاشو در طبقه بالایی جهت ایجاد فضای بیشتر
0 داشتن جای مخصوص کفگیر یا چاقوی بزرگ در طبقه مخصوص قاشق و چنگال
ویژگی های خاص
0 سنسور آب برای تشخیص میزان کثیفی ظروف
0 تنظیم خودکار سیکل شستشو مطابق با میزان ظروف
مشخصات فیزیکی
وزن دستگاه
54 کیلوگرم
ابعاد دستگاه (عرضxعمقxارتفاع)
60 × 60 × 84٫5 سانتی متر

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...