مجله


رفع بوی بد یخچال فریزر با بهترین ترکیبات طبیعی و خانگی

رفع بوی بد یخچال فریزر با بهترین ترکیبات طبیعی و خانگی

برای رفع بوی بد یخچال‌فریزر چکار باید بکنیم؟ یخچال‌فریزر به دلیل مواد‌غذایی، میوه و سبزیجاتی که درون آن قرار دارند، ممکن است بوی نامطبوعی داشته باشند. بعضی اوقات یخچال بوی بدی می‌دهد، حتی اگر ماهی یا گوشت را فقط چند روز در آنجا نگه داریم. اگر از من بپرسید چه چیزی در آشپزخانه آزارتان می‌دهد، قطعا می‌گویم بوی بد یخچال است. اما نمی‌توانیم از آن‌ها دوری کنیم چون گاهی اوقات ممکن است اتفاق بیفتند. می‌توانیم سعی کنیم بدون استفاده از داروهای شیمیایی یخچال را جدید کنیم، اما چطور با آن ها مقابله کنیم؟

نکاتی مهم برای استفاده صحیح از جاروبرقی

نکاتی مهم برای استفاده صحیح از جاروبرقی

امروزه جاروبرقی یکی از ضروری‌ترین لوازم‌خانگی برای هر خانواده است. بنابراین نکاتی مهم برای استفاده صحیح از جاروبرقی برای افزایش طول عمر و کارایی آن بسیار مهم است. بسیاری از مردم با اطمینان میگویند: ” اگر جاروبرقی نداشته باشیم هرگز نمی‌توانیم خان‌ه ایی تمیز داشته باشیم”. بعلاوه وقتی مثلاً یک لیوان شیشه‌ای در آشپزخانه شما می‌شکند و خرد می‌شود، اولین فکری که به ذهن شما می‌رسد این است که بعدازاینکه تکه‌های درشت را جمع کردم حتماً از جاروبرقی استفاده کنم تا مطمئن شوم خرده‌های شیشه به کسی آسیب نمی‌رساند؛ و یا اینکه وقتی در حین پختن کیک، دست شما به کیسه آرد می‌خورد و آرد روی فرش می‌ریزد، قطعاً مطمئن هستید که تنها راه چاره استفاده از جاروبرقی است.

نحوه نگهداری از توسترها

نحوه نگهداری از توسترها

با استفاده ی صحیح از دستگاه توستر و نکات نگهداری از آن می‌توانید طول عمر دستگاه توستر را افزایش دهید و حتی نیازی نیست تعمیرات توستر را بیاموزید و کمتر نیاز به تعمیرکار توستر پیدا کنید.

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها