آسیاب قهوه دلونگی مدل Dedica KG 521.M

Delonghi KG521.M Coffee Grinder

از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
 • توان مصرفی: 150 وات
 • تعداد درجات آسیاب: 16 درجه
 • تنظیم سرعت: دارد
فروشنده فروشنده: باری بام
آماده ارسال ناموجود
رنگ: استیل
رنگ را انتخاب کنید.
انتخاب گارانتی:
گارانتی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

معرفی آسیاب قهوه دلونگی  مدل KG 521.M

آسیاب قهوه دلونگی مدل KG 521.M یکی از پر قدرت‌ترین آسیاب‌های قهوه است که با درجه‌های مختلفی می‌تواند دانه‌های قهوه را آسیاب کند. همان طور که می‌دانید برای داشتن نوشیدنی‌های متنوعی که نوعی قهوه به شمار می‌روند و یا در ترکیبات خود نوعی قهوه دارند؛ باید از پودر قهوه استفاده کنید. دانه‌های قهوه نیاز به آسیاب قدرتمندی دارند تا بتوانند با درجه‌های مختلفی پودر شوند و نوشیدنی شما را آماده کنند.

دلونگی در کنار قهوه سازها و اسپرسوسازهای مختلفی که طراحی و تولید کرده، آسیاب قهوه را نیز برای دوست داران این نوشیدنی تولید و عرضه می‌کند.  برای این آسیاب که به صورت برقی و اتوماتیک عمل می‌کند ۲ مخزن با ظرفیت مناسب، تیغه استیل پر قدرت و نمایشگر LCD در نظر گرفته شده تا بتوانید از این ویژگی‌ها برای داشتن قهوه‌ای خوش عطر و طعم لذت ببرید.

چه ویژگی‌هایی برای آسیاب قهوه دلونگی KG521.M در نظر گرفته شده که خریداران را به انتخاب و خرید ترغیب می‌کند؟

آسیاب قهوه دلونگی طراحی شده تا بتواند بهترین عملکردها را به شما ارائه دهد و ویژگی‌های زیر مواردی هستند که خریداران را برای انتخاب کردن تشویق می‌کنند:

 1. ظاهر زیبا و بدنه‌ی استیل زیبایی را به آشپزخانه یا کافه‌ی شما می‌آورد.
 2. توان مناسب و طراحی تیغه‌ای قدرتمند که می‌توانید دانه‌های سخت قهوه را به آن بسپارید.
 3. درجه‌های متفاوت آسیاب کردن قهوه برای اسپرسو و قهوه فرانسوی.
 4. آماده کردن پودر قهوه برای یک یا دو فنجان اسپرسو.
 5. آماده کردن پودر قهوه برای اسپرسو یا قهوه فرانسوی برای ۱۴ فنجان مختلف.
 6. در متن بالا به صورت مختصر به هر یک از 5 ویژگی منحصر به فرد آسیاب قهوه دلونگی اشاره شد؛ حال به صورت دقیق‌تر آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

چه ویژگی‌هایی در ظاهر آسیاب ۵۲۱ وجود دارد که می‌تواند افراد خوش سلیقه را به خود جذب کند؟

از آن جایی که  آسیاب قهوه دلونگی Dedica KG521.M بعد از خرید بر روی میز یا روی پیشخوان آشپزخانه یا کافه قرار می‌گیرد زیبایی آن اهمیت ویژه‌ای دارد به همین دلیل برند دلونگی توجه‌ی زیادی را به طراحی آن اختصاص داده است. این آسیاب برقی از بدنه‌ای استیل ساخته شده که رنگ آن نقره می‌باشد اما در قسمت‌هایی مثل قسمت زیرین آن و برای جلوگیری از لرزش، قطعه‌ی پلاستیکی و مشکی رنگی در نظر گرفته شده است.

بر روی سقف این دستگاه استیل، مخزن اصلی با همراه تیغه، دکمه‌ها و نمایشگر LCD قرار گرفته؛ نمایشگر LCD با نوشته‌های مشکی رنگ اطلاعات مربوط به انتخاب شما را نمایان می‌سازد. در قسمت جلویی آسیاب برند دلونگی خروجی آسیاب قرار دارد که می‌توانید مخزن اصلی یا پرتافیلتر را در زیر آن قرار دهید.

اندازه‌هایی که برای بدنه‌ی محصول دلونگی در نظر گرفته شده به صورت زیر می‌باشند:

ارتفاع: ۳۸.۲ سانتی‌متر

پهنا: ۱۵.۴ سانتی‌متر

عمق: ۲۴ سانتی‌متر

مخزن اصلی آسیاب قهوه برند ایتالیایی دلونگی توانایی پشتیبانی از چه مقدار دانه‌های قهوه را دارد؟

مخزن شفافی بر روی سقف آسیاب قهوه دلونگی قرار می‌گیرد که دانه‌های قهوه برای آسیاب شدن در آن به قرار می‌گیرند. تیغه‌ی آسیاب در داخل این مخزن قرار گرفته است تا بتواند به راحتی همراه با مخزن جدا شده و شسته شود. از آن جایی که تا قرار نگرفتن کامل مخرن در جایگاه مخصوص نمی‌توانید از آن استفاده کنید؛ برای آن که مخزن به خوبی در جای خود قرار دهید باید آن را در جهت عقربه‌های ساعت بپرخانید.

این مخزن پلاستیکی می‌تواند ۳۵۰ گرم دانه را در هر بار در خود جای دهد اما بهتر است برای تازه ماندن پودر، هر بار فقط مقدار مورد نیاز را در داخل مخزن قرار دهید. توجه داشته باشید بهتر است برای آن که عطر قهوه زود از بین نرود و گرد آن بر روی دیگر وسایل نشیند، باید درب مخزن آن را ببندید.

توان مصرفی که برای موتور گریندر قهوه KG521.M در نظر گرفته شده؛ چقدر است؟

دلونگی برای آن که بتواند قدرت کافی برای آسیاب کردن قهوه‌ها داشته باشد از موتور و ساختار حرفه‌ای کمک گرفته و به کمک آن آسیاب قهوه دلونگی KG521.M را طراحی کرده است. این موتور به صورتی طراحی شده که با حداکثر توان به چرخاندن تیغه و پس از آن آسیاب کردن دانه‌های قهوه، می‌پردازد.

دلونگی موتور این محصول را با پشتیبانی از توان مصرفی ۱۵۰ وات طراحی کرده است. توان ۱۵۰ وات برای آسیاب برقی قهوه یکی از بهترین میزان توان می‌باشد که می‌تواند با قدرت مناسبی تیغه‌ی استیل را بپرخاند. این میزان توان مصرفی برای آسیاب قهوه موجب می‌شود که سرعت آن نیز برای پودر کردن قهوه‌ها بیشتر شود.

با چند درجه‌ی مختلف می‌توانید آسیاب شدن دانه‌های قهوه را به آسیاب ۱۵۰ وات دلونگی بسپارید!

هر نوع قهوه‌ای که شما قصد آماده کردن آن را به کمک قهوه ساز یا روش سنتی دارید، به درجه‌های مختلفی از آسیاب شدن احتیاج دارد تا بتواند در فرایند دم کشیدن و عملکردهای آماده سازی به بهترین طعم و نتیجه منجر شود. علاوه بر آن سلیقه‌های مختلف افراد در میزان اندازه و غلظت قهوه‌ها نیز موجب می‌شود تا پودر قهوه درجه سختی و نرمی متفاوتی داشته باشد.

آسیاب قهوه دلونگی KG521.M دلونگی با ۱۸ درجه قهوه متفاوت طراحی شده و این درجه‌ها سختی و نرمی پودر قهوه را مشخص می‌کنند.  از آن جایی که قهوه برای اسپرسو درجه سختی بیشتری نیاز دارد و نرمی آن می‌تواند کم‌تر باشد؛ ۶ درجه اول برای اسپرسو در نظر گرفته شده است. ۶ درجه بعدی آسیاب را نیز می‌تواند برای نوعی دیگر از قهوه به ویژه نوشیدنی‌های مخلوط با دیگر ترکیبات در نظر گرفته شود اما ۶ درجه آخر را باید برای قهوه فرانسوی در نظر بگیرید زیرا به نرمی زیادی احتیاج دارد.

برای انتخاب درجه‌ی آسیاب شدن قهوه، اهرمی در قیمت جلویی مخزن ۳۵۰ گرمی قرار گرفته که می‌توانید آن را حرکت دهید و درجه دلخواه را انتخاب کنید.

به کمک آسیاب KG521 دلونگی به راحتی پرتافیلتر را از قهوه پر کنید!

کمپانی ایتالیایی دلونگی برای آن که خریداران بتوانند بدون فوت وقت قهوه آسیاب شده را برای آماده کردن اسپرسوها و دیگر نوشیدنی‌های خود استفاده کند، قابلیتی قرار داده که می‌توانید به صورت مستقیم پرتافیلتر اسپرسو ساز را پر کنید. اگر پرتافیلتر اسپرسو ساز شما استاندارد باشد، می‌توانید آن را در زیر خروجی قهوه آسیاب شده قرار دهید تا بعد از روشن شدن آسیاب پر شود.

دلونگی به شما اجازه می‌دهد تا به تعداد فنجان‌ها یعنی ۱ یا ۲ فنجان پرتافیلتر را پر کنید، برای این کار باید دکمه استارت را دوبار پشت سر هم فشار دهید و مشاهده می‌کنید که در نمایشگر این مورد قابل رویت است. با انتخاب پر شدن پرتافیلتر، سیستم دستگاه تنها برای پر کردن آن، دانه‌های قهوه موجود در مخزن را آسیاب می‌کند.

محفظه داخلی

محفظه داخلی آسیاب قهوه دلونگی مدل KG 521.M از جنس پلاستیک با کیفیت است که در آن دانه های قهوه قرار می گیرند. شما می توانید ظرف را هم جدا کنید. البته باید گفت که این مدل آسیاب قهوه، درپوش شفاف ندارد. بنابراین نمی توان درون آن را دید.

لوازم جانبی آسیاب قهوه دلونگی KG 521.M

به همراه آسیاب قهوه دلونگی مدل KG 521.M لوازمی قرار گرفته اند. یکی از این لوازم برسی است که برای تمیز کردن تیغه های آسیاب استفاده می شود. در ضمن ظرفی هم به همراه این دستگاه قرار دارد که برای قهوه آسیاب شده است.

شستشوی قطعات آسیاب قهوه

برای شستن قطعه های آسیاب قهوه دلونگی مدل KG 521.M می توانید از ماشین ظرفشویی استفاده کنید. ناگفته نماند که بدنه این دستگاه از جنس پلاستیک محکم و مقاوم است. قفل ایمنی نیز از امکاناتی است که در این دستگاه برقی دیده می شود.

فواید قهوه خوردن

بی دلیل نیست که میلیون ها نفر در سراسر دنیا، نوشیدن قهوه را در برنامه روزانه خود قرار می دهند. قهوه یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های دنیاست. نوشیدن قهوه می تواند مواد مفید زیادی را به بدن شما برساند.

آنتی اکسیدان زیاد

از جمله خاصیت هایی که قهوه دارد این است که در آن آنتی اکسیدان فراوانی وجود دارد. آنتی اکسیدان یکی از مواد مفید برای بدن است که خاصیت ضد التهاب نیز دارد. کبد که یکی از اندام های حیاتی بدن است، از آنتی اکسیدان برای دفع سموم استفاده می کند.

ویتامین ها

در درون قهوه ویتامین های زیادی از گروه B وجود دارد. این ویتامین ها برای بدن فواید زیادی دارند. در کنار ویتامین ها، سایر مواد مفید از جمله منگز و پتاسیم نیز در قهوه دیده می شود. بنابراین می توان گفت که نوشیدن یک فنجان قهوه می تواند بسیاری از مواد ضروری بدن را تامین کند.

مواد مفید زیادی در قهوه وجود دارد. از جمله مواد مفیدی که در قهوه وجود دارد، می توان به کافئین اشاره کرد. کافئین از جمله ماده هایی است که فواید زیادی برای بدن دارد. به عنوان مثال خواب آلودگی اول صبح را از شما دور می کند. همچنین از مغز در برابر ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند.

جمع بندی

در این مطلب با بررسی آسیاب قهوه دلونگی مدل KG 521.M، سعی داشتیم تا راهنمای خرید جامعی را به شما ارائه کنیم. همچنین در انتها با معرفی خاصیت ها و فوایدی که قهوه دارد، شما را از اهمیت آن بیشتر آگاه کنیم.

مشخصات کلی
توان مصرفی
150 وات
تعداد درجات آسیاب
16 درجه
تنظیم سرعت
تعداد تنظیمات سرعت
18 درجه
نحوه عملکرد
دکمه فشاری
مقدار آسیاب در هر دقیقه
200 گرم در دقیقه
ظرفیت مخزن دانه قهوه
350 گرم
ظرفیت مخزن پودر قهوه
170 گرم
جنس بدنه
پلاستیک
جنس تیغه
استیل ضد زنگ
سیستم قفل ایمنی
سایر مشخصات
- آسیاب از درجات نرم تا درشت
- مناسب برای 14 فنجان در هر بار استفاده
- قابلیت نصب تمپر به جای مخزن قهوه آسیاب شده
مشخصات فیزیکی
وزن دستگاه
2.7 کیلوگرم
ابعاد دستگاه
9.5 × 6 × 15 سانتیمتر

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...